Pretraga
Pretraga
Đoković nije uspeo da preokrene protiv Kverija

Novak Đoković/ Foto: indianexpress.com

Nakon sat pauze srpski teniser, dvostruki uzastopni šampion, osvojio je svoj servis, izborio taj-brejk, ali u odlučujućim trenucima nije bio na svom nivou

Sport
Autor: NB, Agencije

Prvi reket sveta Novak Đoković nije uspeo da napravi preokret u trećem kolu Vimbldona protiv Amerikanca Sema Kverija, pošto je danas u nastavku meča izgubio 7:6 (8:6), 6:1, 3:6, 7:6 (7:5).

Đoković je posle jučerašnjeg prekida meča gubio 2:0 u setovima. Danas je bio bolji u nastavku i dobio je treći set. U četvrtom seti Đoković je servirao za izjednačenje, ali nije uspeo da da pri rezultatu 5:4 u gemovima odbrani servis i meč odvede u peti set.

Amerikanac je poveo sa 6:5 u četvrtom setu, pre nego što je meč ponovo prekinut zbog kiša.

Nakon sat pauze srpski teniser, dvostruki uzastopni šampion, osvojio je svoj servis, izborio taj-brejk, ali u odlučujućim trenucima nije bio na svom nivou i Kveri je napravio senzaciju godine, ujedno tek drugi put u 10 mečeva dobio Đokovića.