Pretraga
Pretraga
Mesi "skinuo paučinu" s američkog gola! (VIDEO)

Mesi protiv SAD-a u polufinalu Kopa Amerike/ Foto: YT printscreen

Pored toga, Mesi je i dvaput bio asistent kod golova Argntinaca. Prvi put u trećem minutu kada je precizan bio Ezekiel Laveci, i drugi put u samom finišu meča kada je pogodio Gonzalo Iguain.

Sport
Autor: NB

Lionel Mesi je prelepim pogodotkom iz slobodnog udarca u 32. minutu doprineo pobedi Argentine nad SAD od 4:0 u polufinalu "Kopa Amerike".

On je udarcem sa oko 25 metara pogodio gornji ugao protivničkog gola i tako je matirao protivničkog golmana.

Argentina je prvi finalista "Kopa Amerike", a u bici za trofej sastaće se sa pobednikom duela Kolumbija - Čile, koja je na programu u noći ispred nas.