Pretraga
Pretraga
MIHA OTKAČIO: ŠUTIRAO FLAŠICE pa ga "poslali u tunel"!

Siniša Mihajlović/ Foto: YT printscreen

Siniši Mihajloviću je teško pala sudijska odluka da se ne dosudi penal za njegov tim, pa je u svom stilu počeo da šuta flašice sa vodom.

Srbija
Izvor: Blic

Trener Torina Siniša Mihajlović nije mogao da obuzda bes zbog odluke sudije Mauricija Marijanija da ne dosudi jedanaesterac za njegov tim u 32. minutu susreta italijanske "Serije A" u kome su se sastali Atalanta i Torino.

Nakon nedosuđenog kaznenog udarca, Mihajlović je vidno besan na prvog arbitra Marijanija, šutnuo jednu plastičnu flašu, a to je četvrti sudija odmah prijavio glavnom. Nedugo zatim, zvanično u 33. minutu prvenstvenog meča, Marijani je Mihajloviću pokazao crveni karton, te je naš trener morao da se, pri rezultatu 0:0, sa klupe preseli na tribine stadiona "Atleti Azuri d'Italija".

Mihajlović, kome je ovo bilo četvrto isključenje otkako je postao trener u Seriji A, na kraju je sa tribina video prilično neverovatan meč, dve velike greške golmana i poraz Torina sa 2:1.